dziennikarska89

III LO w Chorzowie


#1 2008-09-22 23:07:07

grażynka

Administrator

6071423
Skąd: chorzów batory
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 175
Punktów :   

wigilija

jako, że bedzie ona miała miejsce również w tym roku, padł pomysł, aby spotkać się i obłamać chlebem i ogórem ;D
wypadac pewno bedzie 19 grudnia, z tego co sie orientuje to na większosci studiów jest to ostatni dzień zajęć, więc mozemy spotkać się popołudniem.
jak zwykle każdy przyniósł by coś, a karol by nas pobłogosławił.
pani iwonka nie ma w tym roku żadnej klasy do męczenia wiec myślę, ze miło bedzie jeśli pozwolimy jej kogoś 'pomoloestować'(wiem, zę pani mnie widzi, pozdrawiam ;D)


tylko my i rytm. między niewnnością a grzechem !

Offline

 

#2 2008-09-22 23:36:19

gołąb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 35
Punktów :   

Re: wigilija

A więc co tu dużo pisać.. pomysł baaardzo dobry, trochę wigilijnej atmosfery nie zaszkodzi a i chlybem, ciastem i opłatem nikt pewno nie pogardzi;D o

Offline

 

#3 2008-09-22 23:44:55

Madziorrr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 49
Punktów :   

Re: wigilija

Mnie tam najbardziej podoba się idea łamania się ogórem! =D To takie paradoksowe..   No ale jak każdy uczeń dz myślę, że samym ogórem się nie najemy.. Więc za pomysłem Gołymbia jednak trzeba będzie dorzucić coś do tego..


"...co mogę opowiedzieć Ci, skoro jestem tajemnicą..."

Offline

 

#4 2008-09-23 00:23:25

Benia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 20
Punktów :   

Re: wigilija

kilka dni temu nauczyłam się piec ciasto... narazie potrafię tylko jedno ale na wigilijke w sam raz ;P


http://www.pajacyk.pl/img/baner6.gif

Offline

 

#5 2008-09-23 08:54:07

maniaaa89

Administrator

2573572
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 142
Punktów :   

Re: wigilija

aaa fajnie jo sie pisza...
Znaczy to i tak obowiązkowe, więc... po co Wam to wiedzieć...
P.S. Ciasto... hm, to nie może być skomplikowana sprawa, najwyżej kupię



Dlaczego nie chcesz ze mną pojechać do Warszawy miasta szpanerów!?

Offline

 

#6 2008-09-23 10:37:01

princess

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 57
Punktów :   

Re: wigilija

fajnie fajnie :0 a moze udalo by sie zorganizowac jakies spotkanie wczesniej niz w grudniu?


" Amelia lubi całować mężczyzn, których nie kocha. A więc całuje mężczyzn obcych. Mówi: To właśnie jest przyjemne, bo jest nieprzyzwoite. Być nieprzyzwoitą to potwierdzać swoją wolność."

Offline

 

#7 2008-09-23 12:07:55

grażynka

Administrator

6071423
Skąd: chorzów batory
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 175
Punktów :   

Re: wigilija

maniaa89 niekoniecznie jest to obowiązkowe. jeśli sobie nie życzysz nas widzieć, to nikt cie nie zmusza P

fajno, zę wam się idea spodobała. proszę, zebyście poprzekazywali innym, którzy tu nie zaglądaja wieści dot. kroniki & wigilii
pozdro


tylko my i rytm. między niewnnością a grzechem !

Offline

 

#8 2008-09-23 16:32:13

gucha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 45
Punktów :   

Re: wigilija

musze przyznac, że pomyls wspolnej wigilii mi sie podoba ;d;d ogory i ciacha sasasa jak tu sie nie skusic ;d;d tak wiec rozpoczynam skreslac dni w kalendarzu zeby szybciej nastal ten dzien <lol> ;**

Offline

 

#9 2008-09-24 13:52:26

anusiek

Użytkownik

9237844
Skąd: RŚl
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 33
Punktów :   

Re: wigilija

oby ino zajęć w tym czasie mi na uczelni nie zaplanowali ;]


...bo ktoś skrzydła mi dał :-)

Offline

 

#10 2008-09-24 15:23:04

maniaaa89

Administrator

2573572
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 142
Punktów :   

Re: wigilija

Grażynko robisz się groźna ale ja się nie boję i przyjdę



Dlaczego nie chcesz ze mną pojechać do Warszawy miasta szpanerów!?

Offline

 

#11 2008-11-23 18:27:08

Marcik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 63
Punktów :   

Re: wigilija

Został nam niecały miesiąc wiec może pora na jakieś konkrety:D co do daty to chyba 19 grudnia został ogólnie zaakceptowany:D musimy przedyskutować sprawe jedzenia ]:-> myśle ze w żadne składki nie bedziemy sie bawić tylko podzielimy sie obowiązkami:D ale do tego potrzebna byłaby nam lista chętnych:) a co z prezentami -serduszka- ?

Offline

 

#12 2008-11-30 01:29:21

Bożen

Nowy użytkownik

3642769
Zarejestrowany: 2008-05-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: wigilija

genialny pomysł z tą Wigilią!!!!

Ale w prezenty się nie bawmy - nie wiadomo kto dokładnie przyjdzie. Jeśli ktoś będzie chciał zrobić komuś "przyjemność" to niech to zrobi indywidualnie.

Co do jedzenia, myślę że najlepiej by było jakby każdy kto przyjdzie na Wigilie zabrał ze sobą swój własny talerz, kubek, herbatę / kawe i jakieś ciacho. Jeśli każdy weźnie np. po 2 opakowania cistek to starczy. W końcu nie chodzi o to, żeby się najeść. Pieczenie ciast chyba też się nie opłaca (chyba, że ktoś chce - wtedy nie widze problemu). Bo może być tak, że bedziemy mieć do siebie pretensje, że ktoś zrobił więcej a ktoś zupełnie nic...

a 19.12 jest bardzo dobrym terminem Chyba wszystkim powinno pasować.
ale może nie spotykajmy się poźnym popołudniem. Idę do pracy na popołudnie a w reszcie chciałabym sie z wami spotkać! Może tak w południe? Ale wszystko jest jeszcze do ustalenia

Buziaki dla Was grzyby

Offline

 

#13 2008-11-30 10:31:07

gucha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 45
Punktów :   

Re: wigilija

no ja oczywiście jestem jak najbardziej ze spotkaniem i też uważam, że zabawa w prezenty bedzie bez sensu chyba, że bedziemy na 100% pewni kto przyjdzie ;P choć i tak ważniejsze jest samo spotkanie ;P ale ja właśnie preferuje spotkanie późnym popołudniem ;P bo ja w piątki kończe o 16;15 i ostatnie mam obligatoryjne ćwiczenia z fizyki, więc obecność obowiązkowa usprawiedliwiana tylko przez lekarza o.O i jak my to wszystko dogramy ;(

Offline

 

#14 2008-11-30 13:28:35

kasia grzyboch

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 9
Punktów :   

Re: wigilija

eee grzyby, jestem za tym, żeby godzinę ustalić wg tego, jak pasuje większości - ja mogę się dostosować. wydaje mi się, że najlepiej będzie jeśli każdy przyniesie tyle jedzenia, ile zapragnie ;D ja pragnę wiele, więc namawiam was, abyście też przynieśli wieeele ;D i ciaaasta, i wszysto, co się nam zamarzy (pierogi?;D). a co do prezentów - myślę, że są bardzo miłą tradycją, z której nie warto rezygnować... proponuję, żeby każdy z nas, kto przyjdzie na spotkanie, przyniósł ze sobą mały, skromny, uniwersalny prezencik - możemy ustalić limit do 5 zł (za tyle kasy naprawdę da się zrobić coś niesamowitego;). gdy się spotkamy, każdemu prezentowi przypasujemy jeden numerek, a potem będziemy losować - w ten sposób każdy, kto przyjdzie, dostanie prezent ;D (mogę przygotować podwójne numerki - na wszelki wypadek do nr 34, choć pewnie tak wielu nas nie będzie ;( ).  chciałabym też, aby każdy z naszej klasy dowiedział się o tym spotkaniu - a dobrze wiemy, że nie każdy zagląda na to forum. Proponuję, żebyśmy ustalili, że jedna konkretna osoba przekazuje info o wigilii drugiej konkretnej osobie, a tamta kolejnej... tym samym najlepiej to zrobić wg dziennika - chyba każdy z nas wie, kto był po nim w dzienniku. jeśli nie ma kontaktu z tą osobą, to niech pyta innych i tak info będzie się roznosiło, a temat wigilii wciąż wśród nas krążył, żebyśmy przypadkiem o niej nie zapomnieli ;D mam nadzieję, że zgadzacie się z tą propozycją - zacznę więc łańcuszek, pisząc do Agi Cichoń (i niech każdy z nas czeka oczywiście na potwierdzenie odbioru, a nie napisze do kogoś na numer sprzed trzech lat i oleje sprawę;p warto też dodać o konieczności przekazania wiadomości do kolejnej osoby w dzienniku, bo nie każdy będzie znał ten kod;D). dajcie znać, co myślicie o propozycji prezentów pozdr grzyb;*

Offline

 

#15 2008-12-02 15:16:40

grażynka

Administrator

6071423
Skąd: chorzów batory
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 175
Punktów :   

Re: wigilija

myślę, że to dobry pomysł, zgadzam się z limitem 5 zł ;] c do godziny, to należałoby się dowiedzieć u p. Grudny czy sala bedzie wolna, a i czy jej bedzie na rekę każda zaproponowana przez nas godzina. a co powiecie na małe bałsowniki po wigilijne? zanzi, koc- miło, a niedaleko zdaje sobie sprawe, ze nie wszyscy się skuszą, ale mam nadzieje, ze kilka osób chętnie na tą propozycję przystanie


tylko my i rytm. między niewnnością a grzechem !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sebs.pun.pl www.skoneyface.pun.pl www.uefa.pun.pl www.polskikorpusinwazyjny.pun.pl www.transformersclub.pun.pl