dziennikarska89

III LO w Chorzowie


#16 2008-10-03 07:11:36

princess

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 57
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

aaa wszyscy laza na piwo tylko nie my wiedzialam ze moj sen sie spelni ( snilo mi sie ze jak zaproponowalam naszej grupie wyjscie na piwo to popatrzyli na mnie jak na kosmite... ) <beczy> a tak szczerze to jak juz ania wspomniala nawet nie wiem zbyt dobrze kto do tej grupy nalezy <lol> plan przerabany... polowa okienek ale na szczescie zajec malo ;d wiec gucha mozesz zazdrościc ja czekam z niecierpliwoscia az zakwitnie to oslawione zycie studnckie... w koncu tylko po to poszlam na studia ale i tak nic nie przebije lansu dziennikarskiej kocham was dziubole i tesknie


" Amelia lubi całować mężczyzn, których nie kocha. A więc całuje mężczyzn obcych. Mówi: To właśnie jest przyjemne, bo jest nieprzyzwoite. Być nieprzyzwoitą to potwierdzać swoją wolność."

Offline

 

#17 2008-10-03 08:33:33

maniaaa89

Administrator

2573572
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 142
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

Kolar Ty studieren z Kałusem- nie? Mosz się fajnie :]



Dlaczego nie chcesz ze mną pojechać do Warszawy miasta szpanerów!?

Offline

 

#18 2008-10-03 08:35:40

maniaaa89

Administrator

2573572
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 142
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

u nas też na pierwsze piwo wybyło 10 osób, ale jakich osób... haha. Rozkręcą się mówie Wam:) Dobra idę byeee uczelnia wzywa;)



Dlaczego nie chcesz ze mną pojechać do Warszawy miasta szpanerów!?

Offline

 

#19 2008-10-03 10:54:23

Madziorrr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 49
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

My na psychologii nie przewidujemy dziś zajęć! Więc siedzę w domu.. I punkt 12.00 walczę o lektoraty.. Ale nie uwierzycie - z moim krejzolskim planem jestem wstanie zgrać tylko dwie możliwości..   I jeśli nie zdążę na B1 to będę musiała łazić na C1.. A wtedy wszyscy poznają moje lengłidżowe umiejętności, nabyte podczas niewyobrażalnie owocnych spotkań języka angielskeigo w liceum! =D


"...co mogę opowiedzieć Ci, skoro jestem tajemnicą..."

Offline

 

#20 2008-10-03 12:11:31

gucha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 45
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

a mój cudowny plan również przewiduje wolne piątki, ale tylko w tygodnie parzyste ;D poza tym tez byliśmy na piwie ;P i też muszę Wam powiedzieć, że mam kolesia prawie jak nasz Arosław ;D nawet ma takie same spodnie ;D i nawet chyba rozmiwar się zgadza ;D bo toż to taka chudzina jest ;D no i jak już mój nowy ziom się troszke upił to podobnie jak nasz Arosław nie chciał iść sikać w krzaki tylko w jakies bardziej kulturalne miesjce ;D ale, że bramy nie było w okolicy to jednak wybrał krzaki ;D a poza tym ma na imię Czaruś co mi się oczywiście rymuje z Aruś ;D więc czuję sie PRAWIE jak lo ;D no ale jednak jesteście niezastąpieni ;D
a i muszę wam nadmienić, iż musimy sami sobie wybrać grupy z poziomem z angielskiego na podstawie testu który rozwiążemy ;D i normalnie szkoła cioci Halinki nie poszła na marnę, gdyż na 5 poziomów poinnam być na 4 ;D a po tym poziomie ponoć mamy dostawać jakieś tam certyfikaty ;D ale nie wiem czy mi utworzą takową grupę, gdyż wiekszość osób u mnie wybiera poziom 2 <lol> no ja jednak od zawsze wiedzialm, że jestem inteligentna <lol>
kocham i tesknie za Wami misie ;* więc myślmy nad jakimś spotkaniem bo jednak relacje na żywo to nie to co na forum ;D ;**

Offline

 

#21 2008-10-03 12:47:54

maniaaa89

Administrator

2573572
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 142
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

Ja bym była za tym, żeby jak najszybciej, zanim nie wpadniemy w wir nauki;P



Dlaczego nie chcesz ze mną pojechać do Warszawy miasta szpanerów!?

Offline

 

#22 2008-10-03 13:11:32

anusiek

Użytkownik

9237844
Skąd: RŚl
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 33
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

no to myśmy mieli iść na piwo dzisiaj, jak nam z 4h zajęć+2h okienka zrobiło się 25 minut zajęć (ja dłużej jechałam do katowic niż zajęcia miałam ), ale moja grupa stwierdziła, że o 10 to pewnie jeszcze wszystkie puby są pozamykane, więc wylądowaliśmy w bufecie i wiecie co? jo sie załomia! Na 6 synków jak na razie 3 jest ze .... sosnowca ;( i jo musza 'mówić' ;( a najlepszy jest koleś zagorzały antyklerykał, zbierający od lat materiały na kler i tenże kler zwalczający żeby było śmieszniej- 2 koleś jest aktywnym członkiem oazy i jak oni się nie pozabijają to będzie istny cud


...bo ktoś skrzydła mi dał :-)

Offline

 

#23 2008-10-03 14:12:12

Marcik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 63
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

haha to  widze nastąpiło cudowne rozmnożenie Arka:P bo ja już mu w pierwszy dzień opowiadałam o jego sobowtórze <lol> dzisiaj miałam zajęcia do 11 45 wiec piatki też mam w miare luźne co mnie bardzo bardzo cieszy

--> (Kozica) yes yes studiuje z Kałusem, nawet jesteśmy w jednej grupie a skąd sie znacie?

Offline

 

#24 2008-10-03 14:26:48

grażynka

Administrator

6071423
Skąd: chorzów batory
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 175
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

hi hi arek nie ma tego problemu, oj nie ;D fajnie, ze macie takiego, przynajmniej bedzie śmiesznie ;D ja dziś miałam ćwiczenia z wiedzy o teatrze i jestem bardzo zadowolona, ale najpewnniej pozmieniają nam jeszcze grupy i będę mieć innego wykładowcę czuję, że będę mieć problem z historią polski, ale obym się myliła... ja zapisałam się na aerobik w wodzie na bankową we wtorek rankiem, więc jeśli ktoś z filologicznego ma wątpliwości gdzie iść, to zapraszam, pomoczymy się razem. dziś stoczyłam walkę z przeciążoną stroną o lektorat z angielskiego ale zapisałam się na to co chciałam, więc moge weekendować. ;]


tylko my i rytm. między niewnnością a grzechem !

Offline

 

#25 2008-10-03 14:33:59

maniaaa89

Administrator

2573572
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 142
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

Kałus jest kumplem Jagódki (mojej kumpeli)  Dlatego się znamy



Dlaczego nie chcesz ze mną pojechać do Warszawy miasta szpanerów!?

Offline

 

#26 2008-10-03 16:42:50

owca

Użytkownik

2033926
Skąd: Świętochłowice
Zarejestrowany: 2008-05-02
Posty: 44
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

ha, to ja też poopowiadam U nas, skromnie 23 osoby, od razu po spotkaniu organizacyjnym wyruszyliśmy na piwko - i powiem Wam, faceci sa lepsi niż laski jak na razie, bo tylko my z Kasią i jakieś dwie dziewoje się wybrały, reszta chyba się uczyć poszła Nie czują klimatu dziennikarskiej ;P Potem zrobiłam sobie wolne 1go, a drugiego...cóż...jakby to powiedziec, zupełnie przypadkiem uciekłam ze szkolenia BHP, mając wpis Znaczy oczywiście nie zrozumiałam kolesia, który poszedł sobie przepisać wpis bo studiuje dwa kierunki i też ruszyłam, z głupią miną, to facet mi się podpisał i mówi "do widzenia" XD. Takze nie przeżywałam tej koszmarnej nudy przez swoje niedoinformowanie I to tyle by było z moich zajęć na dzień dzisiejszy

A co do historii polski, Graz Graż będę z Tobą chyba na nią chodzić bo mi na filologii nie pasuje a Wy macie tak ładnie w czwartki rano:) i niestety przykra wiadomosć jest taka, że prof Woźniczka jest ponoć mega upierdliwy i trzeba na niego uważać .
Pozdrawiam Grzyby i czekam na jakiś meeting

Offline

 

#27 2008-10-04 12:34:34

grażynka

Administrator

6071423
Skąd: chorzów batory
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 175
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

owca omg  cudnie ;D powieje klimatem naszym ;Dno jest fest pokręcony juz to zauważyliśmy, nie wiem, jak to ze mną będzie zważając na moją niewiedzę z historii ; (((


tylko my i rytm. między niewnnością a grzechem !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.m2forum.pun.pl www.nilfn.pun.pl www.athair.pun.pl www.gwardia.pun.pl www.wr.pun.pl