dziennikarska89

III LO w Chorzowie


#1 2008-10-01 21:16:19

anusiek

Użytkownik

9237844
Skąd: RŚl
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 33
Punktów :   

szztudiaa :D

i jak się Wam podoba, moi drodzy studiujący?


...bo ktoś skrzydła mi dał :-)

Offline

 

#2 2008-10-02 09:39:46

maniaaa89

Administrator

2573572
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 142
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

u mnie okej czyli u Muchy też /Ci co się wczoraj nie integrowali, mam nadzieje, że się rozkręcą i będzie już superaśnie Mieliśmy testa z angielskiego;) i mamy fajnego faceta z infy, dziś wolne więc co dalej nie wiem:P



Dlaczego nie chcesz ze mną pojechać do Warszawy miasta szpanerów!?

Offline

 

#3 2008-10-02 09:49:18

gucha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 45
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

a ja wczoraj miałam juz 9h zajęć ;/ po pierwszej matematyce zwatpiłam, gdyż pani doktor zapowiedziała nam 2 kolokwia <sciana> a później na ćwiczeniach z maty w pół godziny powtórzyliśmy caly materiał z liceum ;/ i wtedy naszła mnie myśli dlaczego ja nie poszłam do zawodówki ;D oczywiści o tym, że mam do przygotowania referaty to już nie wspomne ;D ale i tak mojej technologii informacyjnej nic nie przebije, iż pan nauczył nas jak się włącza i wyłącza komputer, pokazał nam jak utworzyć nowy folder <sciana> i był mile zaskoczony, że wszyscy potrafią to zrobić ;D a ludzie fajni ;D w prawdzie to nie to samo co Wy ale mam nadzieje, że przynajmniej w części będzie z nimi tak fajnie, jak z Wami ;**
i rozumiem, że Koza chodzisz razem z Mucha na logistykę do Bytomia ;>
buziaki moje słoneczka ;*****

Offline

 

#4 2008-10-02 10:21:35

maniaaa89

Administrator

2573572
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 142
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

Gucha jaką logistykę? Socjologia :] skąd Ci się logistyka wzięła nie wiem



Dlaczego nie chcesz ze mną pojechać do Warszawy miasta szpanerów!?

Offline

 

#5 2008-10-02 10:22:15

maniaaa89

Administrator

2573572
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 142
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

p.s. dobrze, że nie mamy z Muchą matematyki <LOL>



Dlaczego nie chcesz ze mną pojechać do Warszawy miasta szpanerów!?

Offline

 

#6 2008-10-02 10:25:59

maniaaa89

Administrator

2573572
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 142
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

Anusiek a jak u Ciebie?



Dlaczego nie chcesz ze mną pojechać do Warszawy miasta szpanerów!?

Offline

 

#7 2008-10-02 12:59:49

gucha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 45
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

a ja nie wiem skad mi sie wziela logistyka ;d;d tak mi jakos bardziej do polibudy pasuje ;d ale za to jakich przystojniakow mamy na socjologi ;D i w ogole dlaczego nie poszlyscie do zabrza tylko sie po jakis bytomiach wozicie ;( ;**

Offline

 

#8 2008-10-02 13:35:58

olka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

Hej wszytskim:) My już pierwszego dnia mieliśmy język szwedzki:P (więcej podobieństw widzę z chińskim niż z niemieckim-przynajmniej w wymowie ale cóż:D). Mam bardzo fajną grupę ale mało chłopaków-czyli prawie tak jak było u nas-w związku z tym moje szanse zostania starą panną wciąż rosną:Phehe chyba, że czasem zamienię się z Anią W lub Agą.. Pomyslecie o tym dziewczyny:D Cóż tam jeszcze.... jestem w trakcie zwiedzania pięknego miasta SOSNOWCA hehe:D-wyrabianie paszportu processing;). Dzisiaj mieliśmy szkolenie biblioteczne;P niezwykle interesujące...zapisałam 10 stron szlaczków. Pozdrawiam Was gorąco:* Nasz Batory i tak był najlepszy:(

Offline

 

#9 2008-10-02 14:16:04

anusiek

Użytkownik

9237844
Skąd: RŚl
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 33
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

ja jestem po szkoleniu BHP (w miarę) i uwaga: przysposobieniu obronnym i przysposobieniu bibliotecznym z grupy swojej nie licząc Marty to zdążyłam poznać hmm 7 osób (w tym facetów w liczbie 2, słownie dwa), ale w porywach ma ich być do 6-7
Ola, rób ten paszport, bo ja to w ogóle nie wiem, jak oni Cię na dowód wpuścili, skoro sosnowiec nie jest w Schengen <myśli>


...bo ktoś skrzydła mi dał :-)

Offline

 

#10 2008-10-02 14:35:55

maniaaa89

Administrator

2573572
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 142
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

Gucha pewnie dlatego, że mamy bliżej



Dlaczego nie chcesz ze mną pojechać do Warszawy miasta szpanerów!?

Offline

 

#11 2008-10-02 21:15:05

grażynka

Administrator

6071423
Skąd: chorzów batory
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 175
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

ja jestem zniesmaczona bałaganem. narazie miałam tylko wykłądy, mam już jeden wpis do indeksu- szkolenie biblio. czuję, ze wykłady z literatury XIXw będzie dosć ciekawe, romantyzm, mrry, zawsze będę miec przed oczami p. hantke wznoszącą oczy do nieba ;p ludzie śmieszni ale dziwni, pewno się ciągle uczyć będą. ale widać ze studia to nie to samo co lo, każdy po cichu umyka do swoich zajęć, mnie to w sumie odpowiada. już dwa razy byliśmy na piwie między zajęciami, wiec pogadać z ludzmi też się da. w kato piwo 6 złotych, szczyt...


tylko my i rytm. między niewnnością a grzechem !

Offline

 

#12 2008-10-02 21:43:09

anusiek

Użytkownik

9237844
Skąd: RŚl
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 33
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

nie wiem, czy chcący czy niechcący, ale pocieszyłaś mnie, Grażyna, że bajzel i totalny brak organizacji nie dotyczy tylko WNS-u... Tu nikt nic nie wie I mnie to denerwuje, nawet bardzo...!


...bo ktoś skrzydła mi dał :-)

Offline

 

#13 2008-10-02 22:23:09

Marcik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 63
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

No to moja kolej:) pierwsze godziny w szkole były dla mnie miłym zaskoczeniem w sumie czuje sie jak w liceum bo jest nas malutko:) w grupie mam 27 osób i dosyć szybko sie zintegrowalismy, mamy już ulubiony klub takze jest gdzie się udać na piwko:) jedynie na zajęciach z mikroekonomii czuje sie jak borok ale na szczeście nie jestem sama:D z naszej wspaniałej grupy jedna osoba jest po mat- infie reszta to takie mieszanki jak ja:D maty jeszcze nie było ale spodziewam sie najgorszego bo różne plotki chodzą po szkole:D aaa i znalazłam kilka takich głodomorow jak ja wiec towarzystwo do drożdzówek jest! szkolenie biblioteczne za tydzien a na wf poćwicze pilates -idiota- tęsknie za Wami Grzybki

Offline

 

#14 2008-10-02 23:54:04

Madziorrr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 49
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

To teraz czas na smuty z psychologii!



                  Dżizys Krajst! Co ja tam robie.. No więc powiem skromnie, że czuje się tam jak idiota.. Toż to mam tam takie mózgi, że na spotkaniu integracyjnym rozmawialiśmy o budowie układu nerwowego centralnego dziecka z ADHD! O_o A później lekki temat, czyli ewolucja mysli Freuda.. O_o Zawsze myślałam, że o nim to wiem dużo, aczkolwiek byłam w błędzie..


Ponadto jest mi smutaśno bez was.. Jakoś mi się tak wydawało, że my rozkręciliśmy się szybciej. Ja na roku mam 125 ludzi i znam oczywiście ludzi z wszystkich grup tylko nie z mojej.. No z mojej cale szalone 3 sztuki.. Ah.. Chłopcy - jak ja bym chciała wrócić do batorego.. ;D Ja myślę,że od trzeciego roku zaczynam szukać własnego terapeuty,  iż przy tych wszystkich ludziach padne psychicznie jak nic.. No wiec moje studia obejmują na razie jedynii spotkania integracyjne i standardowo szkolenie BHP, iż jedyny wykład który miałam mieć dziś - wypadł! Wiec znów poszliśmy na piwko..


Aaaaaaaaaaaa.. Bym zem zapomnioł! Toż to ja mam arusia na roku! No - ma na imię Paweł, ale poza tym to normlanie nasz Aruś.. te same gesty, te same teksty, ten sam nieskończony zestaw min i krzywizn twarzy! Moze fryzurka troche inna, ale mysle , że nawet Arosław by się jej nie powstydził! No i u Pawła podejrzewamy zaczątek uzależnienia alkoholowego, ale takeigo problemsa to Arek nie ma przeca!

buu.. wygadałam się i kamień z serca..


"...co mogę opowiedzieć Ci, skoro jestem tajemnicą..."

Offline

 

#15 2008-10-02 23:55:19

Madziorrr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-24
Posty: 49
Punktów :   

Re: szztudiaa :D

łosz boshe.. Co  mnie poniosło z tymi literkami.. Nieco za duzo! =D No ale poczytajcie sobie, bo pewnie tesknicie.. ;D


"...co mogę opowiedzieć Ci, skoro jestem tajemnicą..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pggs.pun.pl www.narutosanhan.pun.pl www.zspjasliska.pun.pl www.swierchowa-ogien.pun.pl www.naratunek999.pun.pl