dziennikarska89

III LO w Chorzowie


#1 2008-09-02 17:44:20

grażynka

Administrator

6071423
Skąd: chorzów batory
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 175
Punktów :   

rayd batorowca

nie wiem, czy wszyscy sobie zdają sprawę, ale w najbliższą sobotę odbywać się będzie rajd batorowca 2008. cena jego wynosi 30 zł. (23 zł przejazd autokarem+ 5 zł grochówka+2 zł znaczek). w razie czego można z każdej z tych opcji zrezygnować w celu obniżenia kosztów.alternatywą jest przejazd pociągiem, gdzie wyniesie on 18 zł (w obie strony) lub 14 zł (w obie strony) w wypadku biletu grupowego na który są duże szanse.

do jutra [!] należy się zdecydować i wpłacić pieniądze zarówno za autokar jeśli ktoś preferuje ten środek transportu jak i za grochówkę i/lub znaczek.

jeśli chodzi o przejazd pociagiem, to

Katowice odj. 09:02
Ustroń Zdrój przyj 11:00


Ustroń Polana odj. 17:32
Katowice przyj 19:27

"Proponowana trasa to wysiadka na Ustroń centrum, dalej czerwonym szlakiem pójdziemy sobie na Równice ( a właściwie do schroniska na Równicy). Następnie z Równicy zejdziemy sobie do docelowego schroniska Ustroń Wiecha. I stamtąd już tylko kawałek do dworca Ustroń Polana i sruuu do katosów " koniec cytatu

powyższa trasa jest trasą nieoficjalną gdyż dla tych, którzy zdecydują sie na pociag. natomiast jaka trasa rajdy właściwego jest tego nie wiem.

w razie pytań proszę pisać i pytać, bo kto pyta nie błądzi ;D

I PAMIĘTAĆ!! zapisy TYLKO do jutra w wypadku autokaru, grochówki, znaczka.

pozdrawiam i mam nadzieję, że lenie się skusicie; )


tylko my i rytm. między niewnnością a grzechem !

Offline

 

#2 2009-08-21 00:37:55

grażynka

Administrator

6071423
Skąd: chorzów batory
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 175
Punktów :   

Re: rayd batorowca

zaś sie pewno nikt nie będzie chciał pocić, ale tylko sygnalizuję, że prawdopodobnie 5 września jest rajd ;]


tylko my i rytm. między niewnnością a grzechem !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zsonr7wchelmie.pun.pl www.polskikorpusinwazyjny.pun.pl www.sebs.pun.pl www.transformersclub.pun.pl www.uefa.pun.pl